Állás

Nyitott pozíciók

Translation is available for this content

Switch to English

Adományozási tanácsadó, adományszervező

A Magyar Helsinki Bizottság a hazai nonprofit szektorban jártas külsős adományozási tanácsadót/adományszervezőt keres, 10 hónapos megbízási szerződésre.

Feladatok:

A Magyar Helsinki Bizottság magánadományozási stratégiájának kidolgozása és a stratégia bevezetésének támogatása.

  • Kiindulási elemzés, célok, utak meghatározása, kapacitásigények felmérése a meglévő stratégiák, brand, ajándéktárgyak és ötletek figyelembe vételével.
  • Magánadományozók (magánemberek, forprofit szervezetek) bevonását célzó fundraising stratégia kidolgozása.
  • Merchandising-stratégia és üzleti terv kidolgozása, a megvalósítás első lépéseinek aktív támogatása.

  • Jártas vagy a magyar nonprofit szférában, azon belül is a korlátozott társadalmi támogatottsággal rendelkező emberi jogi témákkal foglalkozó szervezetek munkájában.
  • Nem csak az elméleti, stratégiai szinten, hanem a stratégiák megvalósításában is van tapasztalatod – igazolható eredményekkel.
  • Jó kapcsolati hálóval rendelkezel, amelyben a stratégia szempontjából fontos potenciális partnerek (szervezetek, cégek) is vannak.
  • Elfogadod és támogatod a Magyar Helsinki Bizottság alapértékeit és szellemiségét.

Amire tőlünk számíthatsz:

  • Megbízási szerződés előreláthatólag 10 hónapos együttműködésre.
  • Proaktív, kreatív és lelkes kommunikációs csapat, akik segítenek az ötletelésben, és támogató szervezeti vezetőség.
  • Együttműködés egy nemzetközileg is elismert emberi jogi szervezettel.
  • Izgalmas, kreatív feladat.

Ha szeretnél velünk dolgozni, küldd el:

  • A magyar vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzodat.
  • Legfeljebb másfél oldalas motivációs leveledet, amelyben bemutatod a releváns szakmai tapasztalataidat és hogy milyen stratégiával milyen eredményeket értél el már hasonló feladatkörben. A motivációs levélben kérjük, hogy vázolj föl pár mondatban egy ötletet arra, hogy szerinted a Magyar Helsinki Bizottság hogyan tudná bővíteni magánadományozói körét.
  • Kérünk, hogy két referenciaszemélyt is jelölj meg.

Jelentkezésedet a jobs@helsinki.hu emailcímre küldd, legkésőbb június 10-ig.

Hiteles forrásból szeretnél információhoz jutni?

Ne maradj le a legfontosabb történésekről, értesülj terveinkről. Tartsuk a kapcsolatot, iratkozz fel hírlevelünkre Te is!

Hírlevél feliratkozás

Kövesd a Helsinkit

Napi aktualitásokért és extra tartalmakért kövess minket a Facebookon

Magyar Helsinki Bizottság